O nas

Zespół Na Fali to pięciu muzyków z Zielonej Góry, którzy rozkręcą nawet najbardziej oporne towarzystwo. Obsługujemy imprezy okolicznościowe w całym regionie lubuskim i nie tylko. Prowadzimy wesela międzynarodowe tłumacząc na żywo, na język angielski i rosyjski, wszystko co się dzieje.

Gramy na żywo i bez ściem, na dobrym, muzycznym poziomie wokalnym i instrumentalnym. Można to osobiście sprawdzić, przyjeżdżając na jedną z naszych prób.

Dodatkowo, oferujemy Państwu oprawę muzyczną ceremonii ślubnej w kościele każdego wyznania bądź w urzędzie, a nawet w plenerze, a także w drodze do i z Kościoła – z pięknym wokalem, trąbką, organami i co tylko dusza zapragnie.

Oczepiny prowadzimy standardowo: krótko, zabawnie i z pozytywną energią, ale bez żenujących zabaw. Dla każdej pary młodej piszemy piosenkę (niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju), która jest wyśpiewana na końcu oczepin i stanowi atrakcyjny element wesela.

Dlaczego my? – Ponieważ lubimy to, co robimy, a naszą dewizą jest:  „Bawiąc się, bawimy Was” – Jesteśmy po prostu NA FALI.

Członkowie zespołu

Magda

Magda i skrzypkiNasz skarb. Studentka Jazzu, przepiękny wokal. Jeśli ktoś dobrze bawi się na weselu – nasza Madzia bawi się jeszcze lepiej. Ambitnie kroczy za powołaniem jakim jest muzyka.  Gra na skrzypcach w Zespole Folklorystycznym „Szamotuły”  – dzięki temu zwiedza świat.  Swoją pasję realizuje śpiewając w jazzowym zespole „Trzy tony gruzu”.  Na scenie jest dynamitem pozytywnej energii.

 

Paweł

Pawel i trabkaZwany przez nas OJCEM –  gra na klawiszach i trąbce, śpiewa i tańczy, zabawia gości pełnią swej wewnętrznej radości. Paweł, to człowiek o wielkim sercu i otwartym usposobieniu, choć najstarszy z zespołu, to kondycji pozazdrościć mógłby mu nie jeden 20 latek. Ukończył studia muzyczne, filologię angielską i coś tam jeszcze. Na weselach jest duszą towarzystwa, wodzirejem – wszędzie go pełno.

 

Paweł

14Młody. Przesympatyczy perkusista, od dziecka lubiący wszystko co stuka i dudni. Jako student mało śpi, dużo przebywa z kolegami, gra w kilku zespołach, nagrywa płyty – rozwija się (-: . Jest mega pozytywnym człowiekiem.

 

Daniel

Jimmy. Z muzyką związany od dziecka i na zawsze – to jest jego życie i pasja. Kiedy gra solo, z gitary lecą wióry. Potrafi tak zaśpiewać, że wyciska łzy z oczu zakochanych par. Multiinstrumentalista i człowiek orkiestra. Choć w zespole gra na gitarze, mógłby z powodzeniem wyręczyć pozostałych muzyków, a kiedy przyjdzie pora, chwyta za akordeon i bawi biesiadą przy rozkołysanych stołach.

 

Krzysztof


Krzyś – nasz basista. Robi tło, ale bez niego nasz zespół cienko by piszczał. Zaczynał od gitary akustycznej w wieku 13 lat, po wielu latach zdecydował się zmienić akustyka na bas.

10 powodów za…

  • Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Na początku prosimy państwa młodych o wypełnienie specjalnej ankiety, dzięki której poznajemy się lepiej i nie popełniamy gaf (na przykład: zapraszając rodziców, których z jakichś względów nie ma na weselu). Ta wiedza pomaga nam także w przygotowaniu odpowiednich zabaw, a nawet specjalnej piosenki dla Pary Młodej. (trzymajcie się za boki) Zespół muzyczny Na Fali to profesjonalna obsługa od pierwszego spotkania z młodymi, aż po ostatnie akordy zabawy weselnej.
  • Granie dla Państwa traktujemy jako pracę, a w pracy się nie pije. Zespół na wesele powinien pozostawać trzeźwy do samego końca i jeszcze dłużej, aby nic co ważne nie umknęło uwadze i aby właściwie reagować na wszystkie Państwa potrzeby.
  • Nie stoimy sztywno na scenie odgradzając się sprzętem nagłaśniającym, ale nasi wokaliści i instrumentaliści wychodzą do bawiących się gości, umożliwiając współudział i interakcję „muzyczno-ruchową” (na przykład: można zaśpiewać do mikrofonu refren znanej piosenki itd.).
  • Prowadzimy wesela międzynarodowe tłumacząc na żywo, na język angielski i rosyjski, wszystko co się dzieje. Dzięki temu, goście z innych krajów nie siedzą jak na „tureckim kazaniu”, lecz świetnie się bawią i rozumieją „o co loto”.
  • Oferujemy Państwu dodatkowo oprawę muzyczną ceremonii ślubnej w kościele każdego wyznania bądź w urzędzie, a nawet w plenerze. A także w drodze do i z Kościoła, z pięknym wokalem, trąbką, organami i co tylko dusza zapragnie.
  • Gramy na żywo i bez ściem, na dobrym muzycznym poziomie wokalnym i instrumentalnym(patrz DEMO – a teraz jest jeszcze lepiej bo się rozwijamy). Można nas sprawdzić osobiście i ocenić zespół muzyczny Na Fali: Czujcie się Państwo zaproszeni na naszą cotygodniową próbę, aby na żywo zweryfikować prawdziwość tych słów – jak nas poznacie to…. koniec Waszych poszukiwań!
  • Umiemy dostosować się do każdej sytuacji i jesteśmy elastyczni. Jako że z niejednego pieca chleb jedliśmy i bywaliśmy gośćmi na weselach, gdzie zawiodła kapela, dlatego nasza muzyka ma wiele odsłon, wiele twarzy. SHOW MUST GO ON (Zachęcamy do obejrzenia fotek i filmików). Jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw Państwa gustom i upodobaniom. Co do specjalnych zamówień odnośnie repertuaru – jeśli znamy je z pewnym wyprzedzeniem – wykonamy prawie każdy utwór.
  • Oferujemy Państwu dodatkowo mini-koncert utworów gospel po polsku i angielsku w trakcie imprezy, a także wspólne śpiewanie tradycyjnych piosenek biesiadnych i ballad z akompaniamentem gitary oraz możliwość odkrycia talentu podczas karaoke – IDOL i MAM TALENT jeszcze wszystkiego nie sprzątnęli!
  • Wszyscy bardzo cenimy wartość rodziny i małżeństwa w życiu osobistym i wiemy jak ważne jest, aby naprawdę te chwile uświetnić i wzmocnić Was na starcie…
  • Lubimy to co robimy, a naszą dewizą jest – Bawiąc się, bawimy Was.
Jak dotąd nie przydarzyła nam się niezadowolona Para Młoda – odbieramy wiele dowodów wdzięczności za „cudownie poprowadzone wesele”.  W większości wesel gramy dłużej niż było przewidziane, bo weselnicy nie chcą iść do domu.

Jeżeli zatem szukacie Państwo zespołu muzycznego na wesele w lubuskim, to ekipa Na Fali czeka na Wasz kontakt.

Rekomendacje

Monika i Kamil:

Witamy serdecznie,
chcemy podziękować: My, jak i goście, jesteśmy jeszcze pod wrażeniem. Spełniliście wszelkie nasze oczekiwania muzyczne na weselu. Tylko wielcy profesjonaliści tak potrafią!!!!!!  To był nasz dzień idealny, pełen emocji i ogromnej radości, jedyny i niezapomniany nie tylko dla nas, ale także dla naszych rodzin i przyjaciół. Dzięki za waszą pomoc i współpracę. Fajne to uczucie i serdecznie dziękujemy i na pewno będziemy polecać na przyszłość.

Oto zdjęcia z naszej kroniki:Inne rekomendacje znajdziesz tu: Rekomendacje w Google

Tutaj też nas znajdziesz:

Na Fali - Zespół muzyczny na wesele

Planujemzwesele

 

Nasz znajomy cukiernik robi torty i inne cudeńka dla tego polecamy.

Powołując się na nas otrzymacie rabat.

tel     732 673 122   i    725 176 232